Wypadki na torze 15 października 2021 – Posted in: Blog

Każdy z nas, motocyklistów jeżdżących na torze wyścigowym, czy to profesjonalnie startując w zawodach, czy amatorsko, żeby poprawić swoje umiejętności, wiemy że prędzej czy później wywrotka jest nieunikniona. Niestety można to podciągnąć pod stare przysłowie „jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz”. Przysłowie, przysłowiem ale upadek nigdy nie jest miłą sprawą. Najważniejsze i zawsze na pierwszym miejscu to wyjść z niego cało, bez jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu. Ta kwestia nie podlega żadnej dyskusji, ale co dalej, co kiedy po upadku wiemy już że jesteśmy cali i zdrowi?

Z doświadczenia w XLiNE Motorsport wiemy, że pierwsza myśl w głowie motocyklisty kiedy już wie, że jest cały to „CO Z MOTOCYKLEM”, a potem zawsze pojawia się myśl ile będzie trzeba wydać. W takich sytuacjach, jak mówią cwani lekarze, lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego XLINE motorsport ma w swojej ofercie osłony zegarów. Solidne sprawdzone w boju i co najważniejsze skuteczne. Można się spierać, który element chronić, a który można poświęcić, ale skoro masz możliwość zapobiegać to czemu nie skorzystać?

Osłony licznika, które posiadamy w swojej ofercie to produkt PREMIUM! Dzięki naszym osłonom zadbasz nie tylko o ochronę swoich zegarów, ale także o niepowtarzalny wygląd. Każdy z naszych produktów przeszedł testy w najtrudniejszych warunkach. Jesteśmy na rynku od wielu lat. Nasi klienci przeżyli nie jedno! – I zawsze wracają. Nie wierzysz? Zobacz sam/a!

W roli głównej Yamaha R1.

Te zdjęcia otrzymaliśmy od zawodnika, który dosyć ostro przetestował naszą obudowę chroniącą licznik.