Jak dobrać samoprzylepne siedzenie na tor? Czy dobrze dopasowana pianka ma znaczenie? 21 lutego 2022 – Posted in: Blog

SAMOPRZYLEPNE SIEDZENIA WYŚCIGOWE

Siedzisko sportowe XLiNE Motorsport, to opracowane w drodze wielu testów i współpracy z czołowymi zawodnikami WMMP czy FIM Endurance, oryginalne siedzisko, które dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału zapewni zawodnikowi idealny grip i umożliwi utrzymanie idealnej pozycji na każdym etapie jazdy, zarówno w chwili jazdy na wprost jak i ostrego hamowania i przygotowania się do wejścia w zakręt, jak i samo zakotwiczenie zawodnika w zakręcie. Odpowiednio dobrana grubość naszej pianki zapewnia idealny kompromis pomiędzy komfortem a właściwym czuciem motocykla.

Na życzenie zawodnika możemy nasze siedziska spersonalizować poprzez wykonanie na nim dowolnego oznakowania co czyni nasz produkt nie tylko profesjonalnym rozwiązaniem dla zawodnika ale także czyni je oryginalnym elementem motocykla i dodatkiem wyróżniającym spośród innych zawodników.

Nasz produkt spełnia najsurowsze wymagania profesjonalistów, którzy nam zaufali i cały czas korzystają z naszych siedzisk. A dzięki temu cały czas udoskonalamy nasze produkty.