+48 512 086 068 | biuro@xlinemotorsport.pl

O nas Poznaj nasz zespół

XLiNE motorsport to firma, która zrodziła się z miłości i pasji do motocykli i motorsportu. Od ponad dwóch dekad jesteśmy czynnymi motocyklistami zarówno na ulicy jak i na torze a czasem i poza nim. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby prawie każdego motocyklisty.

W ostatnim czasie bardzo skupiliśmy się jednak na potrzebach motorsportu, w końcu to ostatni bastion szybkości w możliwie bezpiecznych warunkach. Jeżdżąc po torze a także prowadząc rozmowy z czołowymi zawodnikami WMMP, WSBK, IDM, Alpe Adria czy też z czołowymi zespołami serii EWC Endurance mamy możliwość realizowania bezpośrednich potrzeb i oczekiwań motocyklistów.

Bazując na wymaganiach zawodników i doświadczeniu oraz wykorzystując najnowsze technologie wyspecjalizowaliśmy się w produkcji owiewek torowych, osłon liczników, stelaży, siedzeń wyścigowych jak również w oklejaniu motocykli.

Pierwszym naszym celem było stworzenie niepowtarzalnie trwałych i oryginalnych owiewek wyścigowych, które będą jednocześnie wyjątkowo trwałe jak i zachowają przy tym jak najniższą wagę. Dzięki długotrwałej pracy nad opracowaniem oryginalnej technologii tworzenia tych laminatów, wypracowaliśmy idealne rozwiązanie. Efektem tej pracy są niezwykle lekkie owiewki o oryginalnym kształcie i wyjątkowej wytrzymałości, które na potrzeby naszych klientów możemy także spersonalizować.

Współpracując z czołowymi zawodnikami motorsportu stworzyliśmy idealne osłony zegarów, które są nie tylko niemalże niezniszczalne ale także wykonane w technologii, która nie pozwala na powstawanie refleksów świetlnych, dzięki czemu zawodnik nie jest oślepiany czy też rozpraszany przez odbicie np, słońca od obudowy licznika. Obudowa zegarów zabezpiecza je nie tylko przed mechanicznym uszkodzeniem w czasie wypadku, ale także chroni je przed kurzem i wpływem czynników atmosferycznych. Trwałość naszych obudów potwierdzają m.in. czołowe zespoły serii Endurance, co stawia nasz produkt w światowej czołówce producentów obudów liczników.

Wykonujemy także siedziska ze specjalnego materiału, który pomaga zachować właściwą pozycje i gwarantuje właściwy grip.

Najistotniejszym jest fakt, iż nasz zespół wciąż pracuje nad kolejnymi rozwiązaniami, ulepsza obecne, ale także patrzy w odległą przyszłość by móc wyjść na przeciw przyszłym oczekiwaniom motocyklistów, które będą się pojawiały wraz z rozwojem sportów motocyklowych.

Celem naszej pracy jest personalizacja oferowanych przez nas produktów dla indywidualnych potrzeb każdego klienta. W gamie naszych usług znaleźć można także możliwość wykonania indywidualnego dowolnego graficznego projektu i oklein najwyższej jakości na owiewkach torowych, wykonanie indywidualnego oklejenia kasku, wykonanie siedziska z naniesionym logotypem a także spersonalizowania obudowy zegarów poprzez laserowe wygrawerowanie dowolnego logotypu.

Naszą ekipę można także spotkać i w czasie offroadowych imprez, gdzie również staramy się rozwijać nasze doświadczenie. Owocna współpraca z czołowym zawodnikiem Motocrossowych Mistrzostw Polski #52 Kamilem Wojciechowskim, który od lat korzysta z naszych produktów, przynosi coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, które chcemy zaoferować naszym klientom.

Chcesz być profesjonalistą?

Zaufaj nam!

Pomożemy Ci!

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro
pl_PLPolish